Čia lyginame tik tų kandidatų turtą, kurie dalyvavo ir 2015 metų rinkimuose.

Pagal padidėjusią vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių vertę

Vardas Partija Savivaldybė Turtas 2013 Turtas 2017 Turto pokytis
1 Petras Račkauskas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 972.352,17 EUR 1.442.464,00 EUR 470.111,83 EUR
2 Remigijus Raila Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 2.898,55 EUR 30.000,00 EUR 27.101,45 EUR
3 Albertas Brazas Visuomeninis rinkimų komitetas "Už vieningą Kelmę" Kelmės rajono 57.328,41 EUR 83.913,00 EUR 26.584,59 EUR
4 Mindaugas Milkintas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 3.896,00 EUR 3.896,00 EUR
5 Dalia Balčiūnienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 600,00 EUR 600,00 EUR
6 Vytautas Stonys Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 3.133,33 EUR 3.300,00 EUR 166,67 EUR
7 Zita Loseva Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
8 Antanas Urbutis Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
9 Egidijus Ūksas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
10 Tomas Šteimantas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
11 Eugenija Žymantienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
12 Albertas Mackevičius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
13 Nijolė Katkauskienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
14 Inga Žimkienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Už vieningą Kelmę" Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
15 Egidijus Norkus Partija Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
16 Evaldas Kmitas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
17 Vilmantas Sinušas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
18 Emilija Kvietkuvienė Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
19 Jūratė Gotautienė Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
20 Beata Pralgauskienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
21 Rolandas Venckus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
22 Henrikas Minelga Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
23 Algirdas Sakalauskas Darbo partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
24 Birutė Sireikienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kviečiu aš tautą Kelmės krašte" Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
25 Angelė Špokauskienė Partija Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
26 Kęstutis Bilius Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
27 Algirdas Guntarskis Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
28 Remigijus Stonaitis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
29 Ona Granickienė Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
30 Stasys Butkus Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
31 Saulius Mockus Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
32 Gitana Gužauskienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
33 Rimas Bertašius Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
34 Daiva Pocevičienė Partija Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
35 Genovaitė Tolevičienė Partija Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
36 Raimonda Patašienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
37 Gintautas Urbietis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
38 Dalia Valienė Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
39 Vytautas Šimkūnas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
40 Rima Mažintienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
41 Remigijus Milašius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
42 Zenonas Mikutis Darbo partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
43 Adelė Piečienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kviečiu aš tautą Kelmės krašte" Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
44 Jadzė Drazdova Partija Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
45 Algimantas Prokopavičius Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
46 Danguolė Mockevičienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
47 Daiva Palubinskienė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
48 Orinta Šedienė Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
49 Gintaras Baškys Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
50 Laimonas Šiušė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR