Čia lyginame tik tų kandidatų turtą, kurie dalyvavo ir 2015 metų rinkimuose.

Pagal padidėjusią vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių vertę

Vardas Partija Savivaldybė Turtas 2013 Turtas 2017 Turto pokytis
1 Stanislovas Nainys Lietuvos socialdemokratų partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 20.300,00 EUR 20.300,00 EUR
2 Darius Krištaponis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 17.093,33 EUR 26.476,00 EUR 9.382,67 EUR
3 Regina Rupšienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 1.304,35 EUR 5.400,00 EUR 4.095,65 EUR
4 Gediminas Vaičiulis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 847,83 EUR 2.925,00 EUR 2.077,17 EUR
5 Martynas Rusteika Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 1.477,00 EUR 1.477,00 EUR
6 Algis Mačiulis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 318,84 EUR 319,00 EUR 0,16 EUR
7 Ramūnas Keras Lietuvos socialdemokratų partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
8 Gytis Glodenis Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
9 Antanas Gricius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
10 Judita Šakočiuvienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
11 Daiva Šateikienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
12 Ona Gedaminskienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
13 Kęstutis Palujanskas Darbo partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
14 Renatas Čelutka Darbo partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
15 Rolandas Samuila Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
16 Stasys Kučas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
17 Vaclovas Doftartas Lietuvos socialdemokratų partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
18 Loreta Lideikienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
19 Donatas Vasiliauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
20 Darius Ramančionis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
21 Rasa Šiškuvienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
22 Rita Chochulina Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
23 Vytautas Linkus Darbo partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
24 Mantas Žadeika Darbo partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
25 Rasa Kelpšienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
26 Rolandas Žutautas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
27 Roma Albrikienė Lietuvos socialdemokratų partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
28 Gintautas Gedminas Lietuvos socialdemokratų partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
29 Kristina Aginskienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
30 Antanas Bezaras Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
31 Rasa Sabaliauskienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
32 Povilas Zaveckas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
33 Giedrius Mitkus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
34 Algirdas Urbelis Darbo partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
35 Vida Šarauskienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
36 Jonas Bugaila Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
37 Nijolė Bilevičienė Lietuvos socialdemokratų partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
38 Dominykas Pukėnas Lietuvos socialdemokratų partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
39 Aloyzas Rapševičius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
40 Audronė Vaitekūnienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
41 Rimantas Mickevičius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
42 Stasys Sutkus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
43 Vytautas Dilinskis Darbo partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
44 Gražvydas Valys Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
45 Indrė Antulienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
46 Ina Norkienė Lietuvos socialdemokratų partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
47 Ramutė Zorienė Lietuvos socialdemokratų partija Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
48 Ligita Mockienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
49 Česlovas Greičius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
50 Kęstutis Petrauskas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šiaulių rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR