Čia lyginame tik tų kandidatų turtą, kurie dalyvavo ir 2015 metų rinkimuose.

Pagal padidėjusią vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių vertę

Vardas Partija Savivaldybė Turtas 2013 Turtas 2017 Turto pokytis
1 Algirdas Taroza Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 54.995,94 EUR 167.808,00 EUR 112.812,06 EUR
2 Leonydas Raudonius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 0,00 EUR 59.790,00 EUR 59.790,00 EUR
3 Dainius Bergelis Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 6.521,74 EUR 46.336,00 EUR 39.814,26 EUR
4 Rimantas Rimkus Partija Tvarka ir teisingumas Šilalės rajono 17.154,49 EUR 52.930,00 EUR 35.775,51 EUR
5 Juozas Metrikis Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 113.623,19 EUR 125.000,00 EUR 11.376,81 EUR
6 Arūnas Zobėla Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 2.318,84 EUR 11.006,00 EUR 8.687,16 EUR
7 Raimondas Vaičikauskas Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilališkiai" Šilalės rajono 2.898,55 EUR 10.000,00 EUR 7.101,45 EUR
8 Bronius Grabauskas Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilališkiai" Šilalės rajono 0,00 EUR 5.812,00 EUR 5.812,00 EUR
9 Singaras Vytartas Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilališkiai" Šilalės rajono 2.898,55 EUR 5.792,00 EUR 2.893,45 EUR
10 Martynas Daujotis Lietuvos socialdemokratų partija Šilalės rajono 0,00 EUR 1.250,00 EUR 1.250,00 EUR
11 Daiva Palekienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilališkiai" Šilalės rajono 2.028,99 EUR 2.500,00 EUR 471,01 EUR
12 Andrius Baublys Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilališkiai" Šilalės rajono 0,00 EUR 300,00 EUR 300,00 EUR
13 Kristina Bagdonienė Lietuvos socialdemokratų partija Šilalės rajono 6.550,72 EUR 6.845,00 EUR 294,28 EUR
14 Jonas Gudauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 28,99 EUR 29,00 EUR 0,01 EUR
15 Aistė Giedraitienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
16 Asta Merkelienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
17 Romualdas Titovas Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
18 Algimantas Olendra Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
19 Artūras Milašius Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
20 Ligita Šadbarienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
21 Vytautas Ruzgys Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
22 Laima Šedvilienė Darbo partija Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
23 Vitas Vajinskis Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilališkiai" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
24 Darius Vasiliauskas Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilališkiai" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
25 Vytautas Jucius Partija Tvarka ir teisingumas Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
26 Algirdas Meiženis Partija Tvarka ir teisingumas Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
27 Ona Rupšlaukienė Partija Tvarka ir teisingumas Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
28 Kazimieras Nausėda Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilališkiai" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
29 Arvydas Petkus Partija Tvarka ir teisingumas Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
30 Loreta Petkuvienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
31 Elvyra Buikienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
32 Kęstutis Česaitis Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
33 Virginija Bukauskienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
34 Petras Norbutas Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
35 Danguolė Petrokienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
36 Stasė Vyšniauskienė Darbo partija Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
37 Artūras Kauleckas Darbo partija Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
38 Ernestas Aušra Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilališkiai" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
39 Tomas Veščiūnas Visuomeninis rinkimų komitetas "Šilališkiai" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
40 Juozas Raudonius Partija Tvarka ir teisingumas Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
41 Andželika Šideikienė Partija Tvarka ir teisingumas Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
42 Virginijus Noreika Lietuvos socialdemokratų partija Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
43 Daiva Mikutavičienė Lietuvos socialdemokratų darbo partija Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
44 Loreta Kalnikaitė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
45 Egidijus Jakštas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
46 Sigita Olendrienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
47 Juzefa Čerkauskienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
48 Remigijus Jonutis Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
49 Ginta Majauskienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
50 Nijolė Gumuliauskienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Centro judėjimas už Šilalės kraštą" Šilalės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR