Čia lyginame tik tų kandidatų turtą, kurie dalyvavo ir 2015 metų rinkimuose.

Pagal padidėjusią vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių vertę

Vardas Partija Savivaldybė Turtas 2013 Turtas 2017 Turto pokytis
1 Liuonius Purvinis Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 55.542,32 EUR 283.736,00 EUR 228.193,68 EUR
2 Nijolė Gailešienė Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 4.715,65 EUR 23.065,00 EUR 18.349,35 EUR
3 Arvydas Ramelis Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 10.000,00 EUR 10.000,00 EUR
4 Romualdas Mikulėnas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 960,87 EUR 4.842,00 EUR 3.881,13 EUR
5 Petras Tranauskas Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 1.421,74 EUR 5.009,00 EUR 3.587,26 EUR
6 Andrius Rudokas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 2.900,00 EUR 2.900,00 EUR
7 Vytautas Vanagas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 869,57 EUR 3.000,00 EUR 2.130,43 EUR
8 Margarita Černiauskienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 290,00 EUR 290,00 EUR
9 Algirdas Žukas Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 2.191,30 EUR 2.440,00 EUR 248,70 EUR
10 Laura Kozmenienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 190,00 EUR 190,00 EUR
11 Daiva Pečionė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 2.898,55 EUR 2.900,00 EUR 1,45 EUR
12 Vladas Vitas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
13 Irena Vasilionkienė Darbo partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
14 Saulius Dragūnas Partija Tvarka ir teisingumas Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
15 Ingrida Kepalaitė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
16 Gitana Kviklienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
17 Raimundas Čepukas Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
18 Dana Žigienė Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
19 Egidijus Šarkauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
20 Linvydas Žlabickas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
21 Žygimantas Valinčius Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
22 Gytis Barkauskas Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
23 Mantas Matulis Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
24 Sergejus Naumkinas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
25 Diana Žilėnienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
26 Vitalijus Šeršniovas Darbo partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
27 Irena Lėnienė Partija Tvarka ir teisingumas Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
28 Darius Pakajavas Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
29 Vaidas Mikšys Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
30 Antanas Kulbačiauskas Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
31 Vaidas Lankauskas Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
32 Nerijus Stasiulionis Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
33 Regina Bagdonavičienė Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
34 Egidijus Puodžiukas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
35 Vidas Ruzgus Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
36 Alvydas Stukas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
37 Ramunė Ubeikienė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
38 Lina Janaudytė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
39 Skaistė Pašakarnienė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
40 Jurgita Daubarienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
41 Ričardas Tamulis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
42 Romas Rukšėnas Darbo partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
43 Asta Veteikienė Partija Tvarka ir teisingumas Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
44 Edmundas Vaitiekus Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
45 Jonas Sabaliauskas Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
46 Žydrūnas Urbonas Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
47 Valentinas Bubulis Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
48 Rolandas Datkūnas Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
49 Gražina Kuliešienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
50 Vidmantas Tamošiūnas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR