Čia lyginame tik tų kandidatų turtą, kurie dalyvavo ir 2015 metų rinkimuose.

Pagal sumažėjusią vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių vertę

Vardas Partija Savivaldybė Turtas 2013 Turtas 2017 Turto pokytis
1 Irma Skrebienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 20.434,78 EUR 0,00 EUR 20.434,78 EUR
2 Rimantas Motuzas Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 14.563,77 EUR 0,00 EUR 14.563,77 EUR
3 Vygandas Každailis Visuomeninis rinkimų komitetas "Už vieningą Kelmę" Kelmės rajono 17.322,03 EUR 9.077,00 EUR 8.245,03 EUR
4 Zenonas Mačernius Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 5.790,72 EUR 0,00 EUR 5.790,72 EUR
5 Stasys Lekšas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 23.077,97 EUR 17.500,00 EUR 5.577,97 EUR
6 Darius Atkočaitis Visuomeninis rinkimų komitetas "Kviečiu aš tautą Kelmės krašte" Kelmės rajono 1.739,13 EUR 0,00 EUR 1.739,13 EUR
7 Mečislovas Apukas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 74.037,68 EUR 73.978,00 EUR 59,68 EUR
8 Romas Docius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 37.101,45 EUR 37.071,00 EUR 30,45 EUR
9 Vladas Eitmantis Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 6.189,86 EUR 6.184,00 EUR 5,86 EUR
10 Vytautas Barkauskas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 28,99 EUR 28,00 EUR 0,99 EUR
11 Zita Loseva Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
12 Antanas Urbutis Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
13 Egidijus Ūksas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
14 Tomas Šteimantas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
15 Eugenija Žymantienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
16 Albertas Mackevičius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
17 Nijolė Katkauskienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
18 Inga Žimkienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Už vieningą Kelmę" Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
19 Egidijus Norkus Partija Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
20 Evaldas Kmitas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
21 Vilmantas Sinušas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
22 Emilija Kvietkuvienė Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
23 Jūratė Gotautienė Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
24 Beata Pralgauskienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
25 Rolandas Venckus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
26 Henrikas Minelga Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
27 Algirdas Sakalauskas Darbo partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
28 Birutė Sireikienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kviečiu aš tautą Kelmės krašte" Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
29 Angelė Špokauskienė Partija Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
30 Kęstutis Bilius Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
31 Algirdas Guntarskis Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
32 Remigijus Stonaitis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
33 Ona Granickienė Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
34 Stasys Butkus Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
35 Saulius Mockus Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
36 Gitana Gužauskienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
37 Rimas Bertašius Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
38 Daiva Pocevičienė Partija Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
39 Genovaitė Tolevičienė Partija Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
40 Raimonda Patašienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
41 Gintautas Urbietis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
42 Dalia Valienė Lietuvos socialdemokratų partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
43 Vytautas Šimkūnas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
44 Rima Mažintienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
45 Remigijus Milašius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
46 Zenonas Mikutis Darbo partija Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
47 Adelė Piečienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kviečiu aš tautą Kelmės krašte" Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
48 Jadzė Drazdova Partija Tvarka ir teisingumas Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
49 Algimantas Prokopavičius Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
50 Danguolė Mockevičienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kelmės rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR