Čia lyginame tik tų kandidatų turtą, kurie dalyvavo ir 2015 metų rinkimuose.

Pagal sumažėjusią vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių vertę

Vardas Partija Savivaldybė Turtas 2013 Turtas 2017 Turto pokytis
1 Vigandas Leleiva Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 6.813,33 EUR 0,00 EUR 6.813,33 EUR
2 Alis Šliurpa Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 3.114,49 EUR 0,00 EUR 3.114,49 EUR
3 Vilija Leikienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 666,67 EUR 0,00 EUR 666,67 EUR
4 Gražina Lygnugarienė Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 289,86 EUR 0,00 EUR 289,86 EUR
5 Gediminas Valdas Griškevičius Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 87,54 EUR 0,00 EUR 87,54 EUR
6 Robertas Miliauskas Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 21.507,25 EUR 21.488,00 EUR 19,25 EUR
7 Kristina Juodelienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 53,04 EUR 50,00 EUR 3,04 EUR
8 Vytautas Kazela Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 2.898,55 EUR 2.896,00 EUR 2,55 EUR
9 Osvaldas Katinas Partija Tvarka ir teisingumas Utenos rajono 2.898,55 EUR 2.896,00 EUR 2,55 EUR
10 Saulius Kapčius Partija Tvarka ir teisingumas Utenos rajono 2.898,55 EUR 2.896,00 EUR 2,55 EUR
11 Laimutis Girnius Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
12 Šarūnas Kunickas Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
13 Raimundas Kelevišius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
14 Zenonas Alekna Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
15 Rita Gaidienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
16 Vidmantas Vainauskas Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
17 Laima Bidlauskienė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
18 Aida Zlataravičienė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
19 Albinas Grincevičius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
20 Filibertas Taučius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
21 Almantas Andrijauskas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
22 Rimantas Gimbutis Darbo partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
23 Renė Gelūnienė Lietuvos žaliųjų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
24 Daiva Krivickienė Partija Tvarka ir teisingumas Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
25 Paulius Šinkūnas Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
26 Lina Penkaitienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
27 Virginijus Keraminas Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
28 Zita Lukošiūnienė Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
29 Rimantas Dijokas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
30 Genė Indriūnienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
31 Vida Juškienė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
32 Rima Ramanauskaitė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
33 Vida Juodelienė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
34 Kastytis Stankevičius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
35 Angelė Mažeikienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
36 Aurelija Šapokienė Darbo partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
37 Bronius Vygelis Lietuvos žaliųjų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
38 Darius Grašys Partija Tvarka ir teisingumas Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
39 Arvydas Paleckis Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
40 Vaidas Vinčiūnas Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
41 Daiva Pilkauskaitė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kartu už Utenos kraštą" Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
42 Jonas Spietinis Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
43 Linas Bražionis Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
44 Kristina Pupkuvienė Lietuvos socialdemokratų partija Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
45 Nerijus Vilūnas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
46 Arūnas Paškevičius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
47 Skyrmantas Trapnauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
48 Lina Petronienė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
49 Ramunė Jankauskienė Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
50 Alvydas Kučinskas Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) Utenos rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR