VRK šį turtą apibrėžia kaip "deklaruota ne individualios veiklos turto pardavimo ar kitokio perleidimo nuosavybėn pajamų suma". Bet realybėje tai daugiausia nekilnojamas turtas.

Pagal parduoto NT vertę

Vardas Partija Savivaldybė
Pardavimo kaina
Pirkimo kaina
Uždarbis
1 Stanislovas Budrikis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 36.910,00 EUR 4.000,00 EUR 32.910,00 EUR
2 Irena Marcinkevičienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 7.000,00 EUR 7.000,00 EUR 0,00 EUR
3 Laima Sirutienė Darbo partija Skuodo rajono 5.000,00 EUR 14.783,00 EUR -9.783,00 EUR
4 Edita Buičenkienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 4.500,00 EUR 8.800,00 EUR -4.300,00 EUR
5 Vaclava Luožienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 2.240,00 EUR 0,00 EUR 2.240,00 EUR
6 Egidijus Zukas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 1.400,00 EUR 2.600,00 EUR -1.200,00 EUR
7 Ričardas Jonkus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 1.138,00 EUR 0,00 EUR 1.138,00 EUR
8 Arvydas Razma Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 800,00 EUR 100,00 EUR 700,00 EUR
9 Rimantas Urniežis Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
10 Liudvikas Žukauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
11 Stanislovas Martinkus Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
12 Juozas Vyšniauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
13 Vytautas Būtė Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
14 Daiva Jonušienė Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
15 Rimantas Liubinas Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
16 Robertas Šakalys Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
17 Dovydas Būtė Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
18 Ignas Jonušas Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
19 Vilmantas Rancas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
20 Laima Rimgailienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
21 Adelė Šlepavičienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
22 Valerijonas Liktorius Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
23 Nijolė Rindeikienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
24 Daiva Budrienė Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
25 Zigmantas Odinas Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
26 Tania Kamachina Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
27 Gintautas Simutis Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
28 Stasys Vainoras Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
29 Bronislovas Stasiulis Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
30 Kazimieras Rimkūnas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
31 Evaldas Razgus Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
32 Romualdas Galdikas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
33 Edmundas Jakštas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
34 Giedrius Kova Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
35 Inga Rutienė Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
36 Sigitas Ringys Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
37 Edita Šamonskienė Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
38 Petras Pušinskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
39 Bronislovas Anužis Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
40 Antanas Donėla Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
41 Zinaida Sendriūtė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
42 Algerdas Rozga Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
43 Virgilijus Pajarskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
44 Jolanta Kidykienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
45 Kazys Viršilas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
46 Linas Mitkus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
47 Adomas Statkus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
48 Alma Sparnauskienė Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
49 Zigmas Lengvenis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
50 Albinas Noreika Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR