Čia sudedam turtą (statiniai, žemė, kelių transporto priemonės, kiti daiktai) + vertybinius popierius, meno kūrinius, juvelyrinius dirbinius + išduotas paskolas ir iš gautos sumos atimame gautas paskolas

Pagal turimą turtą(visą) mažėjančia tvarka

Vardas Partija Savivaldybė Turtas
1 Petrė Račkauskienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Klaipėdos rajono -198.000,00 EUR
2 Ernesta Milikaitė-Žiogienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kuriam kartu" Klaipėdos rajono -193.523,00 EUR
3 Daiva Lažinskienė Lietuvos socialdemokratų partija Klaipėdos rajono -67.000,00 EUR
4 Arvydas Katkus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Klaipėdos rajono -61.908,00 EUR
5 Jurgita Butkė Visuomeninis rinkimų komitetas "Klaipėdos rajono žemaičiai" Klaipėdos rajono -40.500,00 EUR
6 Rolandas Bernotas Visuomeninis rinkimų komitetas "Kuriam kartu" Klaipėdos rajono -28.016,00 EUR
7 Mindaugas Jonelys Lietuvos socialdemokratų partija Klaipėdos rajono -26.000,00 EUR
8 Virginijus Lukas Visuomeninis rinkimų komitetas "Bendrai geriau" Klaipėdos rajono -21.000,00 EUR
9 Kristina Klenauskienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Klaipėdos rajono žemaičiai" Klaipėdos rajono -17.815,00 EUR
10 Vaidotas Jancevičius Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Klaipėdos rajono -8.500,00 EUR
11 Raimondas Vilas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Klaipėdos rajono -6.355,00 EUR
12 Margarita Abdalina Partija Tvarka ir teisingumas Klaipėdos rajono -2.500,00 EUR
13 Martynas Laučka Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Klaipėdos rajono -1.000,00 EUR
14 Nijolė Galdikienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Klaipėdos rajono 0,00 EUR
15 Rima Bartkienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Klaipėdos rajono 0,00 EUR
16 Tadas Grundulas Visuomeninis rinkimų komitetas "Kuriam kartu" Klaipėdos rajono 0,00 EUR
17 Toma Stonkė Lietuvos socialdemokratų partija Klaipėdos rajono 0,00 EUR
18 Šarūnas Bartkevičius Lietuvos socialdemokratų darbo partija Klaipėdos rajono 0,00 EUR
19 Greta Ežerskytė Lietuvos centro partija Klaipėdos rajono 0,00 EUR
20 Armandas Viskintas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Klaipėdos rajono 0,00 EUR
21 Inga Rimkuvienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kuriam kartu" Klaipėdos rajono 0,00 EUR
22 Matas Bieliauskas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Klaipėdos rajono 0,00 EUR
23 Agnė Meškienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Klaipėdos rajono 0,00 EUR
24 Kotryna Mažonienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Klaipėdos rajono 0,00 EUR
25 Irena Gelžinienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Klaipėdos rajono 0,00 EUR
26 Rasa Meilytė-Jurjonienė Lietuvos socialdemokratų partija Klaipėdos rajono 0,00 EUR
27 Birutė Daukantienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Klaipėdos rajono 0,00 EUR
28 Gabrielė Paslavskaja Lietuvos centro partija Klaipėdos rajono 0,00 EUR
29 Martynas Latakas Lietuvos socialdemokratų partija Klaipėdos rajono 0,00 EUR
30 Danguolė Daubarytė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Klaipėdos rajono 0,00 EUR
31 Neringa Gerdauskytė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Klaipėdos rajono 0,00 EUR
32 Tomas Šunokas Visuomeninis rinkimų komitetas "Kuriam kartu" Klaipėdos rajono 0,00 EUR
33 Rasa Žiūrienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Klaipėdos rajono žemaičiai" Klaipėdos rajono 0,00 EUR
34 David Petrov Lietuvos centro partija Klaipėdos rajono 0,00 EUR
35 Vaida Barisienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Klaipėdos rajono 0,00 EUR
36 Violeta Bočkuvienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kuriam kartu" Klaipėdos rajono 0,00 EUR
37 Simona Žemgulė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Klaipėdos rajono 0,00 EUR
38 Raimundas Jucius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Klaipėdos rajono 0,00 EUR
39 Genovaitė Skroblienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Klaipėdos rajono 0,00 EUR
40 Simona Daukšienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Klaipėdos rajono 0,00 EUR
41 Dalia Kaunienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kuriam kartu" Klaipėdos rajono 0,00 EUR
42 Rūta Znakovienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Klaipėdos rajono žemaičiai" Klaipėdos rajono 241,00 EUR
43 Indrė Sasnauskienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kuriam kartu" Klaipėdos rajono 269,00 EUR
44 Aidas Kryževičius Visuomeninis rinkimų komitetas "Kuriam kartu" Klaipėdos rajono 500,00 EUR
45 Donalda Saulė Surplytė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Klaipėdos rajono 614,00 EUR
46 Gabrielė Čeliauskaitė Lietuvos socialdemokratų partija Klaipėdos rajono 850,00 EUR
47 Jurgita Butkė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Klaipėdos rajono 1.000,00 EUR
48 Ilona Tulabienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Klaipėdos rajono 1.000,00 EUR
49 Irmantas Vainorius Visuomeninis rinkimų komitetas "Bendrai geriau" Klaipėdos rajono 1.000,00 EUR
50 Audra Jurkienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Kuriam kartu" Klaipėdos rajono 1.000,00 EUR