Čia lyginame tik tų kandidatų turtą, kurie dalyvavo ir 2015 metų rinkimuose.

Pagal padidėjusią vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių vertę

Vardas Partija Savivaldybė Turtas 2013 Turtas 2017 Turto pokytis
1 Adomas Statkus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 51.957,39 EUR 102.756,00 EUR 50.798,61 EUR
2 Nijolė Rindeikienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 6.376,81 EUR 22.000,00 EUR 15.623,19 EUR
3 Martynas Pielikys Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 10.800,00 EUR 10.800,00 EUR
4 Liudvikas Žukauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 10.000,00 EUR 10.000,00 EUR
5 Zigmantas Odinas Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 1.449,28 EUR 5.000,00 EUR 3.550,72 EUR
6 Jurgita Simutytė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 800,00 EUR 800,00 EUR
7 Inga Rutienė Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
8 Virgilijus Pajarskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
9 Albinas Noreika Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
10 Rimantas Liubinas Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
11 Valerijonas Liktorius Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
12 Robertas Mažrimas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
13 Antanas Donėla Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
14 Sigitas Ringys Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
15 Jolanta Kidykienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
16 Vilmantas Rancas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
17 Sigita Gedrimienė Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
18 Irena Marcinkevičienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
19 Kęstutis Sakalauskas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
20 Edita Šamonskienė Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
21 Zinaida Sendriūtė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
22 Renata Varneckienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
23 Nerijus Daukas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
24 Evaldas Razgus Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
25 Petras Pušinskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
26 Linas Mitkus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
27 Dovydas Būtė Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
28 Audrius Kasparas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
29 Romualdas Galdikas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
30 Darius Simutis Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
31 Ignas Jonušas Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
32 Tania Kamachina Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
33 Algirdas Ozolas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
34 Regina Ramanauskienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
35 Edmundas Jakštas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
36 Žydrūnas Ramanavičius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
37 Ričardas Jonkus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
38 Juozas Vyšniauskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
39 Rimantas Urniežis Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
40 Gintautas Simutis Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
41 Bronislovas Stasiulis Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
42 Giedrius Kova Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
43 Kazimieras Rimkūnas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
44 Laima Rimgailienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
45 Stasys Vainoras Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
46 Kęstutis Mažeikis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
47 Daiva Budrienė Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
48 Egidijus Zukas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
49 Algerdas Rozga Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
50 Zigmas Lengvenis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR