Čia lyginame tik tų kandidatų turtą, kurie dalyvavo ir 2015 metų rinkimuose.

Pagal sumažėjusią vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių vertę

Vardas Partija Savivaldybė Turtas 2013 Turtas 2017 Turto pokytis
1 Stanislovas Martinkus Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 223.736,52 EUR 180.187,00 EUR 43.549,52 EUR
2 Bronislovas Anužis Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 5.652,17 EUR 0,00 EUR 5.652,17 EUR
3 Kazys Viršilas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 376,81 EUR 0,00 EUR 376,81 EUR
4 Robertas Šakalys Darbo partija Skuodo rajono 28,99 EUR 0,00 EUR 28,99 EUR
5 Vytautas Būtė Darbo partija Skuodo rajono 2.898,55 EUR 2.896,00 EUR 2,55 EUR
6 Alvydas Sėdžius Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 1.449,28 EUR 1.448,00 EUR 1,28 EUR
7 Vaclava Luožienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 88,70 EUR 88,00 EUR 0,70 EUR
8 Bronislovas Stasiulis Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
9 Giedrius Kova Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
10 Kazimieras Rimkūnas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
11 Laima Rimgailienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
12 Stasys Vainoras Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
13 Kęstutis Mažeikis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
14 Daiva Budrienė Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
15 Egidijus Zukas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
16 Algerdas Rozga Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
17 Zigmas Lengvenis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
18 Daiva Jonušienė Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
19 Adelė Šlepavičienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
20 Vita Žiogienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
21 Inga Rutienė Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
22 Virgilijus Pajarskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
23 Albinas Noreika Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
24 Rimantas Liubinas Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
25 Valerijonas Liktorius Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
26 Robertas Mažrimas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
27 Antanas Donėla Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
28 Sigitas Ringys Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
29 Jolanta Kidykienė Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
30 Vilmantas Rancas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
31 Sigita Gedrimienė Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
32 Irena Marcinkevičienė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
33 Kęstutis Sakalauskas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
34 Edita Šamonskienė Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
35 Zinaida Sendriūtė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
36 Renata Varneckienė Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
37 Nerijus Daukas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
38 Evaldas Razgus Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
39 Petras Pušinskas Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
40 Linas Mitkus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
41 Dovydas Būtė Darbo partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
42 Audrius Kasparas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
43 Romualdas Galdikas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
44 Darius Simutis Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
45 Ignas Jonušas Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
46 Tania Kamachina Visuomeninis rinkimų komitetas "Šaukiame tautą" Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
47 Algirdas Ozolas Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
48 Regina Ramanauskienė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
49 Edmundas Jakštas Lietuvos socialdemokratų partija Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR
50 Žydrūnas Ramanavičius Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai Skuodo rajono 0,00 EUR 0,00 EUR 0,00 EUR